Disano - Basisunit voor lichtlijnsysteem - 133035-00 58W/4000K
Productomschrijving
13303500 6614 TECHNO SYSTEM HE
6614 TECHNO SYSTEM HE CLD 133035-00 58W/4000K
Lichtlijnsysteem “Techno System LED”. Met zijn eenvoudige, moderne ontwerp past Techno System perfect in elke ruimte; verkrijgbaar met een lengte van 1421 mm (575/1139/1703/2267/2831/3395 mm op aanvraag). Uitrusting: 5-polig isolatorblok met faseselectie (7-polig isolatorblok voor de versies EMergency en DALI. Het nieuwe Techno-systeem wordt geleverd in een breed scala aan optica met verschillende sets LED-bronnen. Hierdoor past de lamp in elk systeem en verkrijgt de beste lichtopbrengst met de hoogste energie-efficiëntie. Optiek: zeer efficiënte lens van PMMA die bestand is tegen hoge temperaturen en UV-stralen, inclusief verschillende foto-metrische verdelingen Geproduceerd volgens de toepasselijke EN60598-1 CEI 34-21-normen, beschermingsgraad volgens de EN 60529-normen.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4164645 |
| Artikelnummer fabrikant | 13303500 |
| EAN-code | 8012952158274 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basisunit voor lichtlijnsysteem |
| Merk | Disano |
| Serie | TECHNO |
| Type nummer | 133035-00 58W/4000K |
| Omschrijving | 6614 TECHNO SYSTEM HE CLD |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Breedte | 60 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Reflector | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1421 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte/diepte | 52 mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8793 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 80000 h |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 50000 h |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 58 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 151 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 85 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,82 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,06 x 1,42 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 355,68 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st