Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D390267
Brutoprijs
10,90
Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D390267
Ons artikelnummer
1651149
Artikelnummer fabrikant
390267
Type nummer
D390267
EAN-code
4013364034402
Type connector
T-/kruis-/parallelstekker
Materiaal
Koper/staal
Oppervlaktebescherming
Thermisch verzinkt (Hot-dip)
Type bevestigingsschroeven
Platkopschroef
Diameter ronde geleider 1
6 - 8 mm
Productomschrijving
D390267 MULTIKLEM 6-8MM CU VERZINKT STAAL DEHN
Bimetallic mini multipurpose connecting clamp according to EN 62561-1, for universal use as a cross clamp, T clamp, and parallel clamp for round conductors. Three-piece with hexagon screw and thread in the base part.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1651149 |
| Artikelnummer fabrikant | 390267 |
| EAN-code | 4013364034402 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbinder voor bliksembeveiliging |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | D390267 |
| Omschrijving | MMV clamp Cu-St/tZn f. Rd 6-8mm with truss head screw and nut |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type connector | T-/kruis-/parallelstekker |
| Materiaal | Koper/staal |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Type bevestigingsschroeven | Platkopschroef |
| Diameter ronde geleider 1 | 6 - 8 mm |
| Diameter ronde geleider 2 | 6 - 8 mm |
| Bliksemstroomdraagkracht (10/350 µs) | 100 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,081 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,035 x 0,033 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st