Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D390061
Brutoprijs
7,00
Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D390061
Ons artikelnummer
1651148
Artikelnummer fabrikant
390061
Type nummer
D390061
EAN-code
4013364096196
Type connector
T-/kruis-/parallelstekker
Materiaal
Aluminium
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Type bevestigingsschroeven
Platkopschroef
Diameter ronde geleider 1
8 - 10 mm
Productomschrijving
D390061 ALUMINIUM MULTIKLEM 8-10MM (UKAL) DEHN
Multipurpose connecting clamp according to EN 62561-1, for universal use as a cross clamp, T clamp, and parallel clamp for round conductors. Two-piece with truss head screw and anti-rotation protection.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1651148 |
| Artikelnummer fabrikant | 390061 |
| EAN-code | 4013364096196 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbinder voor bliksembeveiliging |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | D390061 |
| Omschrijving | MV clamp Al f. Rd 8-10mm with truss head screw |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type connector | T-/kruis-/parallelstekker |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Type bevestigingsschroeven | Platkopschroef |
| Diameter ronde geleider 1 | 8 - 10 mm |
| Diameter ronde geleider 2 | 8 - 10 mm |
| Bliksemstroomdraagkracht (10/350 µs) | 100 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,069 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,04 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st