Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D301010
Brutoprijs
7,40
Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - D301010
Ons artikelnummer
1651152
Artikelnummer fabrikant
301010
Type nummer
D301010
EAN-code
4013364067028
Type connector
Verbinder
Materiaal
Zink drukgegoten
Type bevestigingsschroeven
Klemschroef
Diameter ronde geleider 1
7 - 10 mm
Bliksemstroomdraagkracht (10/350 µs)
100 kA
Productomschrijving
D301010 SNELKLEM ST/TZN M10 TBV DRAAD Ø7-10MM
Clamping screw connector according to EN 62561-1, for lightning current carrying capable connection of round conductors e.g. to flat profiles, downpipe clamps or other parts of the lightning protection system, one-piece type St/tZn, with screw, spring washer and nut M10.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1651152 |
| Artikelnummer fabrikant | 301010 |
| EAN-code | 4013364067028 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbinder voor bliksembeveiliging |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | D301010 |
| Omschrijving | KS connector St/tZn-ZDC f. Rd 7-10mm one-piece with spring washer |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type connector | Verbinder |
| Materiaal | Zink drukgegoten |
| Type bevestigingsschroeven | Klemschroef |
| Diameter ronde geleider 1 | 7 - 10 mm |
| Bliksemstroomdraagkracht (10/350 µs) | 100 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,062 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,025 x 0,025 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st