Dehn - Toebehoren/onderdelen voor aarding en bliksembeveiliging - KEIL BES NIRO
Brutoprijs
3,20
Dehn - Toebehoren/onderdelen voor aarding en bliksembeveiliging - KEIL BES NIRO
Ons artikelnummer
4242572
Artikelnummer fabrikant
102019
Type nummer
KEIL BES NIRO
EAN-code
4013364111059
Materiaal
RVS 304 (V2A)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Type toebehoren/onderdelen
Klemstuk
Toebehoren
Ja
Productomschrijving
102019 WEDGE STST, 60X24, PU54
Wedge StSt, 60x24, PU54
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4242572 |
| Artikelnummer fabrikant | 102019 |
| EAN-code | 4013364111059 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor aarding en bliksembeveiliging |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | KEIL BES NIRO |
| Omschrijving | Wedge StSt, 60x24, PU54 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | RVS 304 (V2A) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Type toebehoren/onderdelen | Klemstuk |
| Toebehoren | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,031 kg |
| Afmeting verpakking | 0,061 x 0,024 x 0,017 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st