Defem - Draadgoot - WBE1149301
Ons artikelnummer
2093453
Artikelnummer fabrikant
WBE1149301
Type nummer
WBE1149301
EAN-code
7332227013017
Breedte
120 mm
Hoogte
60 mm
Materiaal
Staal
Roestvaststaal (RVS), gebeitst
Ja
Materiaalkwaliteit
Overig
Productomschrijving
WBE1149301 DEFEM MESH TRAY 120X60 AISI316
Defem - mesh tray - U-shape - stainless steel AISI 316L - 120/60
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2093453 |
| Artikelnummer fabrikant | WBE1149301 |
| EAN-code | 7332227013017 |
| Artikelklasse (ETIM) | Draadgoot |
| Merk | Defem |
| Serie | Defem |
| Type nummer | WBE1149301 |
| Omschrijving | DEFEM MESH TRAY 120X60 AISI316 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Lengte | 2500 mm |
| Profielvorm | U-vorm |
| Draaddiameter | 5 mm |
| Nuttige doorsnede | 6000 mm² |
| Schroefloze verbinder | Nee |
| Geïntegreerd scheidingstussenschot | Geen |
| Model | Zonder verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2,5 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,003 kg |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 240,55 per 1 st |
Artikel bevat 2,5 m