Conta-Clip - Kabeldoorvoertule - Dichtelement (Klein)
Brutoprijs
1,69
Conta-Clip - Kabeldoorvoertule - Dichtelement (Klein)
Ons artikelnummer
1951304
Artikelnummer fabrikant
28527.4
Type nummer
Dichtelement (Klein)
EAN-code
4044211210939
Geschikt voor kabeldiameter
7 - 8 mm
Met trekontlasting
Ja
Model
Open
Materiaal
Rubber
Materiaalkwaliteit
Polyethyleen (PE)
Productomschrijving
28527.4 KDS-DE 7-8 ZWART
KDSClick dichtelement (klein), 7-8mm, IP66, UV-bestendig, halogeenvrij, silicoonvrij, zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951304 |
| Artikelnummer fabrikant | 28527.4 |
| EAN-code | 4044211210939 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabeldoorvoertule |
| Merk | Conta-Clip |
| Serie | KDS-DE |
| Type nummer | Dichtelement (Klein) |
| Omschrijving | KDS-DE 7-8 ZWART |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 7 - 8 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Open |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Gasdicht | Nee |
| Brandwerend | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Inzetstuk voor kabelwartel | Nee |
| Kabelinvoer | Rond |
| Aantal kabels | 1 - 1 |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 200 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 68,2 g |
| Afmeting verpakking | 30,3 x 213 x 27,7 mm |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st