Conta-Clip - Kabeldoorvoertule - Dichtelement (Klein)
Brutoprijs
1,30
Conta-Clip - Kabeldoorvoertule - Dichtelement (Klein)
Ons artikelnummer
1602635
Artikelnummer fabrikant
28574.6
Type nummer
Dichtelement (Klein)
EAN-code
4044211215231
Geschikt voor kabeldiameter
13 - 14 mm
Met trekontlasting
Ja
Model
Open
Materiaal
Rubber
Materiaalkwaliteit
Polyethyleen (PE)
Productomschrijving
KDS-DE 13-14 GRIJS 28574.6
KDSClick dichtelement (klein), 13-14mm, IP66, halogeenvrij, silicoonvrij, grijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1602635 |
| Artikelnummer fabrikant | 28574.6 |
| EAN-code | 4044211215231 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabeldoorvoertule |
| Merk | Conta-Clip |
| Serie | KDS-DE |
| Type nummer | Dichtelement (Klein) |
| Omschrijving | KDS-DE 13-14 GRIJS |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 13 - 14 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Open |
| Materiaal | Rubber |
| Materiaalkwaliteit | Polyethyleen (PE) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Gasdicht | Nee |
| Brandwerend | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Inzetstuk voor kabelwartel | Nee |
| Kabelinvoer | Rond |
| Aantal kabels | 1 - 1 |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 120 °C |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 240 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 53,9 g |
| Afmeting verpakking | 30,3 x 213 x 27,7 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st