Comelit - Montage-element voor deurstation - Universeel
Brutoprijs
177,50
Comelit - Montage-element voor deurstation - Universeel
Ons artikelnummer
1750087
Artikelnummer fabrikant
3311/4A
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903211108
Kleur
Antraciet
Breedte
125 mm
Hoogte
395 mm
Diepte
37.5 mm
Productomschrijving
MONTAGE ELEMENT VOOR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1750087 |
| Artikelnummer fabrikant | 3311/4A |
| EAN-code | 8023903211108 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montage-element voor deurstation |
| Merk | Comelit |
| Serie | Ikall |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | Frame met antraciet afdekraam voor Powercom/iKall - 4 modulen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Kleur | Antraciet |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Diepte | 37.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,495 kg |
| Afmeting verpakking | 12,5 x 42 x 4 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 177,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st