Comelit - Inbouwkast voor belinstallatie - Universeel
Brutoprijs
18,00
Comelit - Inbouwkast voor belinstallatie - Universeel
Ons artikelnummer
1750086
Artikelnummer fabrikant
3110/4
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903200782
Hoogte
387 mm
Diepte
45 mm
Breedte
118 mm
Productomschrijving
INBOUWDOOS POWERCOM EN IKALL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1750086 |
| Artikelnummer fabrikant | 3110/4 |
| EAN-code | 8023903200782 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwkast voor belinstallatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Powercom |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | Inbouwdoos Powercom en iKall PVC - 4 modulen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 387 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Breedte | 118 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,286 kg |
| Afmeting verpakking | 38,5 x 11,5 x 4,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st