Comelit - Gelijkstroomvoedingseenheid - Analoog
Brutoprijs
22,00
Comelit - Gelijkstroomvoedingseenheid - Analoog
Ons artikelnummer
2991065
Artikelnummer fabrikant
43082
Type nummer
Analoog
EAN-code
8023903139365
Spanningstype voedingsspanning
DC
1e Secundaire spanning
12 - 13 V
2e Secundaire spanning
0 - 0 V
3e Secundaire spanning
0 - 0 V
Nom. uitgangsstroom 1
1.33 A
Productomschrijving
43082: VOEDING 12VDC 1.33A
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2991065 |
| Artikelnummer fabrikant | 43082 |
| EAN-code | 8023903139365 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | Analoog |
| Omschrijving | Voeding Jack-aansluiting 230VAC 12VDC/1.33A |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 13 V |
| 2e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| 3e Secundaire spanning | 0 - 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 1.33 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 1.33 A |
| Max. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Max. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 12 - 13 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Opgenomen vermogen | 20 VA |
| Vermogensafgifte | 16 W |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 0 V |
| Nom. uitgangsspanning 3 | 0 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 0 A |
| Nom. uitgangsstroom 3 | 0 A |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,189 kg |
| Afmeting verpakking | 9,2 x 8,3 x 4 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st