Comelit - Externe camera deurcommunicatie - Universeel
Brutoprijs
298,00
Comelit - Externe camera deurcommunicatie - Universeel
Ons artikelnummer
1750092
Artikelnummer fabrikant
406005
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903901139
Montagewijze
Opbouw montage
Installatietechniek
Coax
Beeldsysteem
PAL
Instelbare lens
Ja
Materiaal
Aluminium
Productomschrijving
VANDALDOME KLEUR DAG/NACHT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1750092 |
| Artikelnummer fabrikant | 406005 |
| EAN-code | 8023903901139 |
| Artikelklasse (ETIM) | Externe camera deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Accesoires |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | VANDALDOME kleur dag/nacht camera 2,8- 12 mm, met IR LEDs, inclusief v |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Installatietechniek | Coax |
| Beeldsysteem | PAL |
| Instelbare lens | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Openingshoek camera | 86 ° |
| Zoom, pan/tilt functie | Nee |
| Handmatig richtbare camera | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,83 kg |
| Afmeting verpakking | 20,5 x 15,5 x 15,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 298,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st