Cimco - Zachtsoldeer - 150178
Brutoprijs
123,93
Cimco - Zachtsoldeer - 150178
Ons artikelnummer
3354904
Artikelnummer fabrikant
150178
Type nummer
150178
EAN-code
4021103501788
Diameter
2 mm
Gewicht
1000 g
Uitvoering met vloeimiddel
Ja
Vloeimiddelaandeel
2.5 %
Materiaal
Tin/koper
Productomschrijving
Soldeertin Loodvrij 2,0mm, 1000gr
Elektronicasoldeeldraad loodvrij DIN 29453, S-Sn 99,3 Cu 0,7, met actief harsvloeimiddel DIN EN 29454-1 1. 1. 2. B 2,5% (gewichts-% 2,5 +- 0,5), niet-corrosief op non-ferrometalen op wegwerpspoelen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3354904 |
| Artikelnummer fabrikant | 150178 |
| EAN-code | 4021103501788 |
| Artikelklasse (ETIM) | Zachtsoldeer |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 150178 |
| Omschrijving | Soldeertin Loodvrij 2,0mm, 1000gr |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Diameter | 2 mm |
| Gewicht | 1000 g |
| Uitvoering met vloeimiddel | Ja |
| Vloeimiddelaandeel | 2.5 % |
| Materiaal | Tin/koper |
| Tinaandeel | 99.3 % |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,073 x 0,077 x 0,077 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 123,93 per 1 st |
Artikel bevat 1 st