Cimco - Waterpas - 211554
Brutoprijs
15,13
Cimco - Waterpas - 211554
Ons artikelnummer
3357384
Artikelnummer fabrikant
211554
Type nummer
211554
EAN-code
4021104115540
Lengte
190 mm
Aantal libellen (luchtbellen)
3
Materiaal
Kunststof
Magnetisch
Ja
Breedte
132 mm
Productomschrijving
Waterpas Inklapbaar
Inklapbare waterpas, ideale 3D-waterpas om buizen, kolommen, leidingen, enz. exact in meerdere richtingen gelijktijdig te kunnen uitlijnen. Rasters van 15°, vier magneten voor de bevestiging op metalen oppervlakken en elastiek voor niet-magnetische oppervlakken. 190 x 132 x 32 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3357384 |
| Artikelnummer fabrikant | 211554 |
| EAN-code | 4021104115540 |
| Artikelklasse (ETIM) | Waterpas |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 211554 |
| Omschrijving | Waterpas Inklapbaar |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 190 mm |
| Aantal libellen (luchtbellen) | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Magnetisch | Ja |
| Breedte | 132 mm |
| Elektronisch | Nee |
| Met laser | Nee |
| Mesoppervlak gefreesd | Nee |
| Richtbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,26 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,135 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st