Cimco - Waterpas - 211552
Brutoprijs
37,50
Cimco - Waterpas - 211552
Ons artikelnummer
3357383
Artikelnummer fabrikant
211552
Type nummer
211552
EAN-code
4021104115526
Lengte
480 mm
Aantal libellen (luchtbellen)
2
Materiaal
Aluminium
Magnetisch
Nee
Breedte
20 mm
Productomschrijving
Waterpas Elektro, 470mm
Elektricienswaterpas met vier vaste markeringspunten in 71mm-afstanden voor een exacte afstand van schakelaars en contactdozen, met twee libellen (horizontaal, verticaal), met bewerkt oppervlak en schokdempende einddoppen. 430 mm, 20 x 50 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3357383 |
| Artikelnummer fabrikant | 211552 |
| EAN-code | 4021104115526 |
| Artikelklasse (ETIM) | Waterpas |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 211552 |
| Omschrijving | Waterpas Elektro, 470mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 480 mm |
| Aantal libellen (luchtbellen) | 2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Magnetisch | Nee |
| Breedte | 20 mm |
| Elektronisch | Nee |
| Met laser | Nee |
| Diameter | 50 mm |
| Mesoppervlak gefreesd | Nee |
| Richtbaar | Nee |
| Relatieve meetnauwkeurigheid | 0.5 mm/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,35 kg |
| Afmeting verpakking | 0,47 x 0,05 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st