Cimco - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - 101885
Brutoprijs
312,60
Cimco - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - 101885
Ons artikelnummer
3353142
Artikelnummer fabrikant
101885
Type nummer
101885
EAN-code
4021103018859
Geschikt voor
Kabelschoenen en verbinders
Persvorm
Zeskant (hexagonaal)
Doorsnede
25 - 150 mm²
Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen)
Nee
Uitvoering/bediening
Mechanisch
Productomschrijving
Perstang Buiskabelschoen, 25 - 150mm2, Zeskantpersing
Perstang, kerfpersing met ingebouwde, draaibare profielschijven, heveloverbrenging, voor buiskabelschoenen en verbinders
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3353142 |
| Artikelnummer fabrikant | 101885 |
| EAN-code | 4021103018859 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 101885 |
| Omschrijving | Perstang Buiskabelschoen, 25 - 150mm², Zeskantpersing |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Kabelschoenen en verbinders |
| Persvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Doorsnede | 25 - 150 mm² |
| Met eindvergrendeling (bij mechanische gereedschappen) | Nee |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Met automatische terugloop | Nee |
| Lengte | 650 mm |
| Inzetstukken uitwisselbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,68 x 0,22 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 312,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st