Cimco - Gereedschapskist/-tas - 170470
Brutoprijs
74,00
Cimco - Gereedschapskist/-tas - 170470
Ons artikelnummer
4210192
Artikelnummer fabrikant
170470
Type nummer
170470
EAN-code
4021103093399
Model
Tas
Materiaal
Stof
Met schouderriem
Nee
Signaalrood
Nee
Hangslotbeugel
Nee
Productomschrijving
170470 CIMCO GEREEDSCHAPSTAS
Robuuste gereedschapstas met grote openingshoek en ingenaaide ritsluiting. Weerbestendig en de kunststofvoet beschermt de gereedschapstas tegen vuil en vocht. Met de talrijke binnen- en buitenvakken in verschillende maten blijft het gereedschap altijd goed gesorteerd. Compatibel met het draagsysteem CIMCO Art. Nr. 170660.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4210192 |
| Artikelnummer fabrikant | 170470 |
| EAN-code | 4021103093399 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gereedschapskist/-tas |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 170470 |
| Omschrijving | CIMCO Gereedschapstas |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Tas |
| Materiaal | Stof |
| Met schouderriem | Nee |
| Signaalrood | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Breedte | 390 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Rolbaar | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Met slot | Nee |
| Met schuim | Nee |
| Met vakscheider | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Totaal aantal vakken | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,295 kg |
| Afmeting verpakking | 0,59 x 0,39 x 0,22 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 74,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st