Cimco - Gereedschapskist/-tas - 170402
Brutoprijs
23,37
Cimco - Gereedschapskist/-tas - 170402
Ons artikelnummer
4210186
Artikelnummer fabrikant
170402
Type nummer
170402
EAN-code
4021103093566
Model
Tas
Materiaal
Kunststof
Met schouderriem
Nee
Signaalrood
Nee
Hangslotbeugel
Nee
Productomschrijving
170402 GORDELTAS VOOR SMARTPHO
De smartphonezak heeft zijlipjes voor boommarkers of schroevendraaiers. Met de karabijnhaak kan de smartphone ook worden opgehangen. Een stevige clip voor bevestiging aan riem en tas ronden deze tas af
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4210186 |
| Artikelnummer fabrikant | 170402 |
| EAN-code | 4021103093566 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gereedschapskist/-tas |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 170402 |
| Omschrijving | Gordeltas voor Smartphone |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Tas |
| Materiaal | Kunststof |
| Met schouderriem | Nee |
| Signaalrood | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Breedte | 390 mm |
| Hoogte | 440 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Rolbaar | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Met slot | Nee |
| Met schuim | Nee |
| Met vakscheider | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Totaal aantal vakken | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 kg |
| Afmeting verpakking | 0,59 x 0,39 x 0,44 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st