Cimco - Boutenschaar - 100450
Brutoprijs
151,03
Cimco - Boutenschaar - 100450
Ons artikelnummer
3353034
Artikelnummer fabrikant
100450
Type nummer
100450
EAN-code
4021103004500
Uitvoering/bediening
Overig
Geschikt voor max. boutdiameter
8 mm
Totale lengte
460 mm
Snijmes verwisselbaar
Nee
Geschikt voor snijden van draadgoten
Ja
Productomschrijving
Boutensnijder Rood, 460mm
Boutensnijder robuuste compacte boutenkniptang. Mes en buiskop van speciaal staal in een matrijs gesmeed. Geringere scheidingskracht door optimale geometrie en snijcapaciteit tot 48 HRC. Met ergonomische 2-componentengrepen en nauwkeurige, verstelbare messen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3353034 |
| Artikelnummer fabrikant | 100450 |
| EAN-code | 4021103004500 |
| Artikelklasse (ETIM) | Boutenschaar |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 100450 |
| Omschrijving | Boutensnijder Rood, 460mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering/bediening | Overig |
| Geschikt voor max. boutdiameter | 8 mm |
| Totale lengte | 460 mm |
| Snijmes verwisselbaar | Nee |
| Geschikt voor snijden van draadgoten | Ja |
| Met nastelbare bekken | Nee |
| Snijvlakvorm | Centraal snijvlak |
| Schuin | Nee |
| Gewicht | 2020 g |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,013 kg |
| Afmeting verpakking | 0,61 x 0,02 x 0,035 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 151,03 per 1 st |
Artikel bevat 1 st