Cellpack - Krimpslang - SR1F3 24-8/1000BL
Brutoprijs
107,61
Cellpack - Krimpslang - SR1F3 24-8/1000BL
Ons artikelnummer
1108953
Artikelnummer fabrikant
144408
Type nummer
SR1F3 24-8/1000BL
EAN-code
4010311034935
Model
Dunwandig
Krimpinterval
3:1
Binnendiameter voor inkrimping
24 mm
Binnendiameter na inkrimping
8 mm
Wanddikte na krimpen
1 mm
Productomschrijving
SR1F3 24-8/1000BL KRIMK.24-8MM
De krimpkousen type SR1F3 zijn dunwandig, zonder thermoplastische lijm met een krimpverhouding van 3:1. Typische toepassingen zijn de bescherming van kabels tegen chemische invloeden en een goede mechanische bescherming.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1108953 |
| Artikelnummer fabrikant | 144408 |
| EAN-code | 4010311034935 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | Cellpack |
| Serie | |
| Type nummer | SR1F3 24-8/1000BL |
| Omschrijving | Krimpkous dunw. krimpverh. 3 : 1 - SR1F3/24-8/blauw/1000mm/VP10 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 24 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 8 mm |
| Wanddikte na krimpen | 1 mm |
| Lengte | 1 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 135 °C |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Ja |
| UL-toelating | Ja |
| Type | Warmkrimp |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,042 kg |
| Afmeting verpakking | 1012 x 36 x 15 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 107,61 per 1 st |
Artikel bevat 1 st