Carlo Gavazzi - Stroommeetwaarde-omvormer - CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
Brutoprijs
161,90
Carlo Gavazzi - Stroommeetwaarde-omvormer - CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
Ons artikelnummer
1044684
Artikelnummer fabrikant
MP3500
Type nummer
CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
EAN-code
5709870006604
Beginwaarde meetbereik stroom
50 A
Eindwaarde meetbereik stroom
500 A
Uitvoering analoge uitgang
Overig
Configuratiefunctie geïntegreerd
Nee
Met schakeluitgang
Nee
Productomschrijving
MP 3500 50-500AAC 3X27 MM STROOMTRANSFORMATOR 3-FASEN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1044684 |
| Artikelnummer fabrikant | MP3500 |
| EAN-code | 5709870006604 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroommeetwaarde-omvormer |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | MP |
| Type nummer | CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT |
| Omschrijving | CG STROOMMEETTRANSFORMATOR, 3-FASE, INGANG 500AAC, UITGANG 0.4-4V |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Beginwaarde meetbereik stroom | 50 A |
| Eindwaarde meetbereik stroom | 500 A |
| Uitvoering analoge uitgang | Overig |
| Configuratiefunctie geïntegreerd | Nee |
| Met schakeluitgang | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 760 g |
| Afmeting verpakking | 200 x 290 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 161,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st