Carlo Gavazzi - Spanningsmeetrelais - CG STROOM-SPANNINGSBEW.RELAIS
Brutoprijs
87,50
Carlo Gavazzi - Spanningsmeetrelais - CG STROOM-SPANNINGSBEW.RELAIS
Ons artikelnummer
1171303
Artikelnummer fabrikant
PUA01CD48500V
Type nummer
CG STROOM-SPANNINGSBEW.RELAIS
EAN-code
8030956041798
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Met afneembare klemmen
Nee
1-fase-onderspanning mogelijk
Nee
3-fasen-onderspanning mogelijk
Nee
1-fase-overspanning mogelijk
Ja
Productomschrijving
PUA01CD48500V MONITORING RELAY 24-48VAC/DC PLUG-IN SPDT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171303 |
| Artikelnummer fabrikant | PUA01CD48500V |
| EAN-code | 8030956041798 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningsmeetrelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | PUA |
| Type nummer | CG STROOM-SPANNINGSBEW.RELAIS |
| Omschrijving | CG STRM&SPAN.BEW.24-48 VAC/DC,OVER,2-500 VAC/DC&0.4-4V (MI/MP),11-PINS |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Ja |
| Breedte | 36 mm |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Ja |
| Spanningsmeetbereik 1 | 2 - 500 V |
| Type spanning meetbereik | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 48 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aanspreekwaarde spanning | 2 - 500 V |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 94 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 142 g |
| Afmeting verpakking | 97 x 113 x 40 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 87,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st