Carlo Gavazzi - Spanningsmeetrelais - CG SPANNING-ACCU BEWAK.RELAIS
Brutoprijs
71,40
Carlo Gavazzi - Spanningsmeetrelais - CG SPANNING-ACCU BEWAK.RELAIS
Ons artikelnummer
1131473
Artikelnummer fabrikant
DUA52C724
Type nummer
CG SPANNING-ACCU BEWAK.RELAIS
EAN-code
8030956006605
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Met afneembare klemmen
Nee
1-fase-onderspanning mogelijk
Nee
3-fasen-onderspanning mogelijk
Nee
1-fase-overspanning mogelijk
Nee
Productomschrijving
DUA52C724 RELAIS 12-24VAC VOLTAGE MONITORING RELAY
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131473 |
| Artikelnummer fabrikant | DUA52C724 |
| EAN-code | 8030956006605 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningsmeetrelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | DUA |
| Type nummer | CG SPANNING-ACCU BEWAK.RELAIS |
| Omschrijving | CG SPANNING/ACCU BEWAK.RELAIS 12/24VDC,ONDER,INGANG 8-28VDC,17.5mm DIN |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Breedte | 17.5 mm |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Ja |
| Spanningsmeetbereik 1 | 8 - 28 V |
| Type spanning meetbereik | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Aanspreekwaarde spanning | 8 - 28 V |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 67.2 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 77 g |
| Afmeting verpakking | 99 x 73 x 23 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 71,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st