Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1620277
Artikelnummer fabrikant
RGC1P48V50ED
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035429365
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
190 - 550 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Ja
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51
50 A
Productomschrijving
RGC1-P48V50ED CONTROL 20-275VDC, ZERO CROSS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1620277 |
| Artikelnummer fabrikant | RGC1P48V50ED |
| EAN-code | 5350035429365 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RGC1P |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SSR 1-F PS 480VAC 50AAC PRPRT. INP 5&10VDC FA/FC/SS DIN EXT DC |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 190 - 550 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 50 A |
| Nulpuntschakelend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 805 g |
| Afmeting verpakking | 176 x 188 x 77 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 137,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st