Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1210147
Artikelnummer fabrikant
RM1B60D100
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035321911
Nom. stuurspanning bij DC
4 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
42 - 660 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RM1B60D100 SSR 600V 100A 1F
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1210147 |
| Artikelnummer fabrikant | RM1B60D100 |
| EAN-code | 5350035321911 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RM1B |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE IO 600VAC 100AAC INP 3-32VDC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 42 - 660 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 100 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 30 A |
| Nulpuntschakelend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 76 g |
| Afmeting verpakking | 65 x 50 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 103,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st