Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1196348
Artikelnummer fabrikant
RGC1A23D25KKE
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035425107
Nom. stuurspanning bij DC
3 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
20.4 - 264 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Ja
Productomschrijving
RGC1A23D25KKE SOLID STATE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1196348 |
| Artikelnummer fabrikant | RGC1A23D25KKE |
| EAN-code | 5350035425107 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RGC1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZS 230VAC 25AAC INP 3-32VDC E-SCHROEF |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 3 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 20.4 - 264 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 25 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 5 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 260 g |
| Afmeting verpakking | 150 x 186 x 27 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st