Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1191140
Artikelnummer fabrikant
RGC2A60D25KKE
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035423486
Nom. stuurspanning bij DC
5 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
35.7 - 660 V
Aantal fasen
2
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Ja
Productomschrijving
RGC2-A60-D25-KKE 600V 3X25A 600V 3X25A 1200VP-E-SRW IN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1191140 |
| Artikelnummer fabrikant | RGC2A60D25KKE |
| EAN-code | 5350035423486 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RGC2A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE 2-F ZS 600VAC 3X27AAC INP 5-32VDC E-SCHROEF |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 5 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 35.7 - 660 V |
| Aantal fasen | 2 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 27 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 11.5 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 590 g |
| Afmeting verpakking | 155 x 185 x 58 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st