Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Brutoprijs
49,80
Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1183297
Artikelnummer fabrikant
RGS1A60D50MKE
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035421260
Nom. stuurspanning bij DC
4 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
35.7 - 660 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RGS1A60D50MKE SOLID STATE REL.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1183297 |
| Artikelnummer fabrikant | RGS1A60D50MKE |
| EAN-code | 5350035421260 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RGS1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZC 600VAC/50AAC INP 4-32VDC E-KLEM |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 35.7 - 660 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 10 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 103 g |
| Afmeting verpakking | 85 x 128 x 23 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st