Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1173163
Artikelnummer fabrikant
RM1E23AA25
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035406052
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
90 - 280 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51
25 A
Productomschrijving
RM1E23AA25 1F 230VAC 25A AC SOLID STATE 4 - 20 mA DC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1173163 |
| Artikelnummer fabrikant | RM1E23AA25 |
| EAN-code | 5350035406052 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RM1E |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE PA 230VAC 25AAC INP 4-20MADC FASE-AANSN. |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 90 - 280 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 25 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 5 A |
| Nulpuntschakelend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 76 g |
| Afmeting verpakking | 65 x 50 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 57,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st