Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1157973
Artikelnummer fabrikant
RGC1A23A15KKE
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035421321
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
20 - 275 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
20 - 275 V
Nom. stuurspanning bij DC
21.6 - 190 V
Type stuurspanning
AC/DC
Bedrijfsspanning
20.4 - 264 V
Productomschrijving
RGC1-A23A-15KKE 1-PHASE 230VAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1157973 |
| Artikelnummer fabrikant | RGC1A23A15KKE |
| EAN-code | 5350035421321 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RGC1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE 1-F ZS 230VAC 20AAC INP 20-275VAC/24-190VDC E-SCHROEF |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 275 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 275 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 190 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning | 20.4 - 264 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 20 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 5 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 252 g |
| Afmeting verpakking | 143 x 151 x 23 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st