Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1137939
Artikelnummer fabrikant
RP1A23D5
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035322338
Nom. stuurspanning bij DC
3 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
12 - 265 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RP1A23D5 SOLID STATE 5AMP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1137939 |
| Artikelnummer fabrikant | RP1A23D5 |
| EAN-code | 5350035322338 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RP1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZC PRINTMONTAGE 230VAC 5AAC INP 3-32VDC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 3 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 12 - 265 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 3 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 231 g |
| Afmeting verpakking | 105 x 105 x 47 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st