Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Brutoprijs
166,50
Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1120242
Artikelnummer fabrikant
RZ3A60D40
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035403006
Nom. stuurspanning bij DC
4 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
42 - 660 V
Aantal fasen
3
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RZ3A60D40 SOLID STATE RELAIS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1120242 |
| Artikelnummer fabrikant | RZ3A60D40 |
| EAN-code | 5350035403006 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RZ3A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 3-FASE ZC 600VAC 40AAC INP 4-32VDC |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 4 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 42 - 660 V |
| Aantal fasen | 3 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 40 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 8 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 388 g |
| Afmeting verpakking | 110 x 80 x 45 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 166,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st