Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Brutoprijs
33,90
Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1049073
Artikelnummer fabrikant
RM1A23D25
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035320433
Nom. stuurspanning bij DC
3 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
24 - 265 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RM1A23D25 SSR ZS 5-32VDC 25A SOLID STATE RELAIS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049073 |
| Artikelnummer fabrikant | RM1A23D25 |
| EAN-code | 5350035320433 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RM1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZC 230VAC 25AAC INP 3-32VDC |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 3 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 24 - 265 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 25 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 5 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 76 g |
| Afmeting verpakking | 65 x 50 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st