Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Brutoprijs
45,20
Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1049072
Artikelnummer fabrikant
RM1A23A50
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035320501
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
20 - 280 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
20 - 280 V
Nom. stuurspanning bij DC
22 - 48 V
Type stuurspanning
AC/DC
Bedrijfsspanning
24 - 265 V
Productomschrijving
RM1A23A50 SSR ZS 230V 50A 24-2
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049072 |
| Artikelnummer fabrikant | RM1A23A50 |
| EAN-code | 5350035320501 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RM1A |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZC 230VAC 50AAC INP 80-250VAC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 22 - 48 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning | 24 - 265 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 15 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 76 g |
| Afmeting verpakking | 65 x 50 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st