Carlo Gavazzi - Solid-staterelais - CG SOLID STATE RELAIS
Ons artikelnummer
1048265
Artikelnummer fabrikant
RA4890D12
Type nummer
CG SOLID STATE RELAIS
EAN-code
5350035071298
Nom. stuurspanning bij DC
3 - 32 V
Type stuurspanning
DC
Bedrijfsspanning
42 - 530 V
Aantal fasen
1
Modulaire uitvoering (voor railmontage)
Nee
Productomschrijving
RA4890-D12 SOLID STATE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1048265 |
| Artikelnummer fabrikant | RA4890D12 |
| EAN-code | 5350035071298 |
| Artikelklasse (ETIM) | Solid-staterelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RA |
| Type nummer | CG SOLID STATE RELAIS |
| Omschrijving | CG SOLID STATE RELAIS 1-FASE ZS 480VAC 90AAC INP 4.5-32VDC |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 3 - 32 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Bedrijfsspanning | 42 - 530 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-51 | 90 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-53a | 20 A |
| Nulpuntschakelend | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 114 g |
| Afmeting verpakking | 50 x 65 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 103,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st