Carlo Gavazzi - Soft starter - CG SOFT-STARTER 3-FASE ALGEMEEN
Brutoprijs
514,00
Carlo Gavazzi - Soft starter - CG SOFT-STARTER 3-FASE ALGEMEEN
Ons artikelnummer
1670174
Artikelnummer fabrikant
RSGD4045F0VX200
Type nummer
CG SOFT-STARTER 3-FASE ALGEMEEN
EAN-code
5350035431436
Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C
45 A
Nom. spanning Ue
187 - 440 V
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V
11 kW
Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V
22 kW
Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating
40 °C
Productomschrijving
RSGD-4045-F0VX200 SOFSTARTER 400VAC 45A 24VAC/VDC I/P+RLY
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1670174 |
| Artikelnummer fabrikant | RSGD4045F0VX200 |
| EAN-code | 5350035431436 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | RSGD |
| Type nummer | CG SOFT-STARTER 3-FASE ALGEMEEN |
| Omschrijving | CG SOFT-STARTER ALG.AUTOTUNE 3-F(2-P)400VAC 45A 24VAC/VDC I/P+RLY |
| Land van Oorsprong | MT |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 45 A |
| Nom. spanning Ue | 187 - 440 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 11 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 22 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Nee |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Nee |
| Torque control | Ja |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 840 g |
| Afmeting verpakking | 195 x 172 x 48 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 514,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st