Carlo Gavazzi - Niveaubewakingsrelais - CG NIVEAU BEWAKINGSRELAIS CONDUCT
Brutoprijs
97,40
Carlo Gavazzi - Niveaubewakingsrelais - CG NIVEAU BEWAKINGSRELAIS CONDUCT
Ons artikelnummer
1506336
Artikelnummer fabrikant
CLP4MA2AM24
Type nummer
CG NIVEAU BEWAKINGSRELAIS CONDUCT
EAN-code
5709870381442
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
24 - 24 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
24 - 24 V
Nom. stuurspanning bij DC
24 - 24 V
Type stuurspanning
AC/DC
Productomschrijving
CLP4MA2AM24 NIVEAURELAIS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1506336 |
| Artikelnummer fabrikant | CLP4MA2AM24 |
| EAN-code | 5709870381442 |
| Artikelklasse (ETIM) | Niveaubewakingsrelais |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | CLP |
| Type nummer | CG NIVEAU BEWAKINGSRELAIS CONDUCT |
| Omschrijving | CG NIVEAU BEW.RELAIS 24 VAC/DC INSTELB 2 / 4 IN VULLEN/LEGEN 11-PINS |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Breedte | 36.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal opnemer ingangen | 5 |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 67.2 mm |
| Cascadeerbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 150 g |
| Afmeting verpakking | 105 x 110 x 50 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 97,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st