Carlo Gavazzi - Inductieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR INDUCTIEF
Ons artikelnummer
3310219
Artikelnummer fabrikant
ICS30SF15PCM1-FB
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR INDUCTIEF
EAN-code
8030956076325
Lengte sensor
47.5 mm
Diameter sensor
30 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Bondig
Schakelafstand
15 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
ICS30SF15PCM1-FB CG INDUCT SEN RVS M30 IP69K,ECOLAB CON,L=30MM,PNP-VERBR,15MM BNDG
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3310219 |
| Artikelnummer fabrikant | ICS30SF15PCM1-FB |
| EAN-code | 8030956076325 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inductieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | ICS30S-FB |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR INDUCTIEF |
| Omschrijving | CG INDUCT SEN RVS M30 IP69K,ECOLAB CON,L=30MM,PNP-VERBR,15MM BNDG |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 47.5 mm |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 1 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 10 - 36 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 36 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 200 g |
| Afmeting verpakking | 200 x 260 x 30 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st