Carlo Gavazzi - Gelijkstroomvoedingseenheid - CG SCHAKELENDE VOEDING CHASSIS
Ons artikelnummer
4218741
Artikelnummer fabrikant
SPPC241501FC
Type nummer
CG SCHAKELENDE VOEDING CHASSIS
EAN-code
8033130190022
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
Productomschrijving
SPPC241501FC CG SCHAKELENDE VO EDING GESLOTEN CHASSIS 24VDC 150W COMPACT MET PFC
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218741 |
| Artikelnummer fabrikant | SPPC241501FC |
| EAN-code | 8033130190022 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | |
| Type nummer | CG SCHAKELENDE VOEDING CHASSIS |
| Omschrijving | CG SCHAKELENDE VOEDING GESLOTEN CHASSIS 24VDC 150W COMPACT MET PFC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 82 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 625 g |
| Afmeting verpakking | 180 x 45 x 110 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 100,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st