Bticino - Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) - BTNT4441
Ons artikelnummer
2315790
Artikelnummer fabrikant
BTNT4441
Type nummer
BTNT4441
EAN-code
8012199434025
Model
Aan/Uit
Type voeding
230 V AC
Aansluiting
Drie-vierdraads
Met ontvanger
Nee
Meetbereik onderwaarde
0 °C
Productomschrijving
BTNT4441 KAMERTHERMOSTAAT ELEKTRONISCH LIVINGLIGHT ALUMINIUM 2A 2MODULES
Livinglight kamerthermostaat elektronisch klimaat/verwarming. Uitgangsrelais met 1 wisselcontact 2A 250Vac. Voeding 230Vac. 2 modules aluminium
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2315790 |
| Artikelnummer fabrikant | BTNT4441 |
| EAN-code | 8012199434025 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BTNT4441 |
| Omschrijving | Kamerthermostaat elektronisch Livinglight aluminium 2A 2modules |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | Aan/Uit |
| Type voeding | 230 V AC |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Met ontvanger | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 0 °C |
| Breedte | 44 mm |
| Meetbereik bovenwaarde | 40 °C |
| Opnemer extern | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Regelkarakteristiek | P |
| Verwarmen | Ja |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Koelen | Nee |
| Aantal uitgangen koeling | 0 |
| Differentiewaarde | 0.1 - 0.1 K |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Met display | Nee |
| Bediening | Draai |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type contact | Wisselcontact |
| Max. spanning contacten | 240 V |
| Max. contactbelasting | 2 A |
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 20 |
| Explosieveilig | Nee |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Meetbereik | 0 - 40 °C |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,054 x 0,058 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 190,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st