Bticino - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - BT504LIV
Brutoprijs
62,08
Bticino - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - BT504LIV
Ons artikelnummer
2313065
Artikelnummer fabrikant
BT504LIV
Type nummer
BT504LIV
EAN-code
08012199219486
Samenstelling
Opbouwbak
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Thermoplast
Productomschrijving
BT504LIV TOETSELHOUDER LIVING 4MODULES+HOUDER 140X90X85MM
Toestelhouder Living 4 modules+houder 140x90x85mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2313065 |
| Artikelnummer fabrikant | BT504LIV |
| EAN-code | 08012199219486 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BT504LIV |
| Omschrijving | Toetselhouder Living 4modules+houder 140x90x85mm |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7015 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Ja |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 4 |
| Schakelmateriaaldiepte | 75.8 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 140 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 80 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 75.8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,411 KG |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,17 x 0,19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st