Bticino - Energiemanagement bussysteem - BT3522N
Ons artikelnummer
2312832
Artikelnummer fabrikant
BT3522N
Type nummer
BT3522N
EAN-code
8005543520710
Bussysteem KNX
Nee
Bussysteem KNX-RF (radiofrequent)
Nee
Bussysteem radiofrequent
Nee
Bussysteem LON
Nee
Breedte
40 mm
Productomschrijving
BT3522N MH - PULSINTERFACE VOOR DE VISUALISATIE VAN ENERGIEVERBRUIK
MH - Pulsinterface voor de visualisatie van energieverbruik
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Energiemanagement bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2312832 |
| Artikelnummer fabrikant | BT3522N |
| EAN-code | 8005543520710 |
| Artikelklasse (ETIM) | Energiemanagement bussysteem |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight / Axolute |
| Type nummer | BT3522N |
| Omschrijving | MH - Pulsinterface voor de visualisatie van energieverbruik |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Breedte | 40 mm |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Model | Energiemeter |
| Aansluitwijze | Direct |
| Reactief vermogen | Nee |
| Goedkeuring volgens PTB | Nee |
| S0 impulsinterface | Geen |
| Tariefomschakeling | Nee |
| Hoogte | 40 mm |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,038 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,054 x 0,058 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st