Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNE4802BN
Brutoprijs
43,88
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNE4802BN
Ons artikelnummer
2315419
Artikelnummer fabrikant
BTLNE4802BN
Type nummer
BTLNE4802BN
EAN-code
08005543501344
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Nee
Productomschrijving
BTLNE4802BN LIVINGLIGHT AIR NL AFDEKRAAM 2 MODULES PUUR WIT
Livinglight air NL afdekraam 2 modules Puur Wit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2315419 |
| Artikelnummer fabrikant | BTLNE4802BN |
| EAN-code | 08005543501344 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BTLNE4802BN |
| Omschrijving | Livinglight air NL afdekraam 2 modules Puur Wit |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Breedte | 88 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 6.75 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 1 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,416 KG |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,09 x 0,105 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,88 per 1 st |
Downloads
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Karakteristieken
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st