Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4804LCA
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4804LCA
Ons artikelnummer
2315070
Artikelnummer fabrikant
BTLNA4804LCA
Type nummer
BTLNA4804LCA
EAN-code
8005543424520
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
BTLNA4804LCA LIVINGLIGHT RECHTHOEKIG AFDEKRAAM AMERIKAANSE KERS 4MODULES
Livinglight rechthoekig afdekraam Amerikaans kersenhout 4modules
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2315070 |
| Artikelnummer fabrikant | BTLNA4804LCA |
| EAN-code | 8005543424520 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BTLNA4804LCA |
| Omschrijving | Livinglight rechthoekig afdekraam Amerikaanse kers 4modules |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 142 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Hout |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8003 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 9.2 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 1 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,055 kg |
| Afmeting verpakking | 0,016 x 0,1 x 0,157 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st