Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4802M4LCA
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4802M4LCA
Ons artikelnummer
2315018
Artikelnummer fabrikant
BTLNA4802M4LCA
Type nummer
BTLNA4802M4LCA
EAN-code
8005543433201
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
BTLNA4802M4LCA LIVINGLIGHT RECHTHOEKIG AFDEKRAAM AMERIKAANSE KERS 4X2MODULES
Livinglight rechthoekig afdekraam Amerikaans kersenhout 4x2modules
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2315018 |
| Artikelnummer fabrikant | BTLNA4802M4LCA |
| EAN-code | 8005543433201 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BTLNA4802M4LCA |
| Omschrijving | Livinglight rechthoekig afdekraam Amerikaanse kers 4x2modules |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 301 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Hout |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8003 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 10.2 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 8 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 4 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,097 kg |
| Afmeting verpakking | 0,028 x 0,105 x 0,325 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st