Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4802M3CB
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BTLNA4802M3CB
Ons artikelnummer
2314990
Artikelnummer fabrikant
BTLNA4802M3CB
Type nummer
BTLNA4802M3CB
EAN-code
8005543430903
Aantal eenheden
3
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
3
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
BTLNA4802M3CB LIVINGLIGHT RECHTHOEKIG AFDEKRAAM CLUB 3X2MODULES
Livinglight rechthoekig afdekraam Club 3x2modules
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2314990 |
| Artikelnummer fabrikant | BTLNA4802M3CB |
| EAN-code | 8005543430903 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | LivingLight |
| Type nummer | BTLNA4802M3CB |
| Omschrijving | Livinglight rechthoekig afdekraam Club 3x2modules |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 3 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 3 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 230 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Violet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 4012 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 10.2 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 6 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 3 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK00 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,247 kg |
| Afmeting verpakking | 0,016 x 0,1 x 0,255 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st