Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BT352183
Brutoprijs
69,47
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BT352183
Ons artikelnummer
2312826
Artikelnummer fabrikant
BT352183
Type nummer
BT352183
EAN-code
08005543449233
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
BT352183 SFERA FRONTPLAAT 8 OPROEPEN ALLSTREET
Sfera new frontplaat met 8 beldrukknoppen, Allstreet
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2312826 |
| Artikelnummer fabrikant | BT352183 |
| EAN-code | 08005543449233 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | Sfera |
| Type nummer | BT352183 |
| Omschrijving | Sfera frontplaat 8 oproepen Allstreet |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 114 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7037 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 1 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,07 KG |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,025 x 0,097 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 69,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st