Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BT332651
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bticino - Afdekraam schakelmateriaal - BT332651
Ons artikelnummer
2312477
Artikelnummer fabrikant
BT332651
Type nummer
BT332651
EAN-code
8012199222981
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
BT332651 FRONTPLAAT MODULAIR SFERA ALUMINIUM VOOR 332650/342610
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2312477 |
| Artikelnummer fabrikant | BT332651 |
| EAN-code | 8012199222981 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Bticino |
| Serie | Sfera |
| Type nummer | BT332651 |
| Omschrijving | Frontpl modul. alu-v.332650/342610 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 102.5 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7040 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Hoogte | 89.4 mm |
| Diepte | 15.9 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 1 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,089 kg |
| Afmeting verpakking | 108 x 96 x 23 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st