Belpa - Regeltransformator - Ventilatorregeling
Brutoprijs
232,75
Belpa - Regeltransformator - Ventilatorregeling
Ons artikelnummer
1131035
Artikelnummer fabrikant
VTR-203.05
Type nummer
Ventilatorregeling
EAN-code
Primaire spanning
120 V
Max. secundaire spanning
230 V
Aantal fasen
1
Beschermingsgraad (IP)
IP55
Geschikt voor motoraandrijving
Nee
Productomschrijving
VTR203.05 5 STANDEN REGELAAR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131035 |
| Artikelnummer fabrikant | VTR-203.05 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Regeltransformator |
| Merk | Belpa |
| Serie | VTR |
| Type nummer | Ventilatorregeling |
| Omschrijving | Ventilatorregeling 120/.../230V-3.0A In kast |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Primaire spanning | 120 V |
| Max. secundaire spanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Geschikt voor motoraandrijving | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,8 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 232,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st