Belpa - Regeltransformator - Ventilatorregeling
Brutoprijs
128,05
Belpa - Regeltransformator - Ventilatorregeling
Ons artikelnummer
1114024
Artikelnummer fabrikant
ATR-3
Type nummer
Ventilatorregeling
EAN-code
Primaire spanning
120 V
Max. secundaire spanning
230 V
Aantal fasen
1
Beschermingsgraad (IP)
IP00
Geschikt voor motoraandrijving
Nee
Productomschrijving
ATR-3 REGELTRAFO 120/..230V-3A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1114024 |
| Artikelnummer fabrikant | ATR-3 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Regeltransformator |
| Merk | Belpa |
| Serie | ATR |
| Type nummer | Ventilatorregeling |
| Omschrijving | Ventilatorregeling 120/.../230V-3.0A |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Primaire spanning | 120 V |
| Max. secundaire spanning | 230 V |
| Aantal fasen | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Geschikt voor motoraandrijving | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,9 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st